Novinky

Fiha křtí na startu dalšího ročníku Rockarény

 Dlouho očekávaná první oficiální deska spatří světlo světa 28. ledna 2011. Album kapela pokřtí téhož dne v hudebním klubu Templ na Stodolní ulici v Ostravě. FiHa si pro své fanoušky připravila ještě jednu lahůdku v podobě akustického koncertu, který se uskuteční hned následujícího dne, 29. ledna 2011, v klubu Parník.

Nářez i akustická pohoda

FiHa slibuje velkolepou show. „Koncert v Templu se ponese v hollywoodském duchu. Krásné slečny, červený koberec, konfety…a mnoho dalších překvapení, která si však už necháme pro sebe,“ láká fanoušky na koncert do Templu frontman skupiny Filip Rácz. „Oproti tomu do Parníku jsme si připravili speciální akustický koncert. V první polovině přiblížíme publiku vznik jednotlivých písní na CD, v druhé zavzpomínáme na raná léta kapely,” doplňuje Filip. 

Průřez toho nejlepšího...

Desku FiHa natočila v průběhu prázdnin ve vyhlášeném studiu Sono Records u Prahy s mistrem zvuku Pavlem Bohatým. Při zpracování bookletu vsadila, stejně jako u prvního klipu Angry, na své vrstevníky Milana Bureše (foto) a Pavla Poloka (grafika). Sama kapela považuje debut za své první „Best Of“. Jedenáct písní na CD představuje průřez toho nejzajímavějšího, co FiHa za pět let své existence vytvořila.