Novinky

2 role "Izziho" na Noci plné hvězd

FANS: Čauky Izzi, chtěl bych se zeptat, jestli bude zase nějaké dogové překvápko, nebo budete zase jako divoká zvěř v kleci :-)
IZZI: Překvápko je vždy, každý rok si pro vás připravíme něco nového. Nech se překvapit.

FANS: Helou Izáči, jak to vidiš s programem na Bečko? Kdypak ho mužeme očekavat? Ď.
IZZI: Program na béčko je také v podstatě hotov, zítra zveřejníme kompletní seznam kapel, časově až příští týden.

FANS:
Čuuuus, já bych se rád zeptal, jestli se na příští rok počítá znovu s Debustrolem. Letos je to druhý rok bez nich.
IZZI: Chtěli jsme je už letos, ale bohužel už hrají někde jinde. Doufám, že příští rok to vyjde!

FANS: Chtěl bych Tě nejdřív moc podravit izzy a taky se Tě zeptat, jestli si spolu můžeme někde dát spolu panáka nebo pifko. Co, bude čas? :-)
IZZI: Určitě jo, musíš si mě na festivalu odchytit. Já si tak rád jen tak poletuju po areálu.

FANS:
Já bych chtěl jen napsat, že se letos k...a povedly zahraniční hvězdy!!! Kreator BOMBA, Rage a Edguy taky SUPER. Díky moc, jen tak dál i v příštích letech. Příští rok by se třeba šikly Heavens Shall Burn :-)
IZZI: Děkujem moc za podporu, v dnešní záplavě festivalů je to těžký.

FANS: Zdarec Izzi. Můžeme do budoucna počítat s nějakým Live DVD z Noci Plné Hvězd?
IZZI: Dobrej dotaz, uvažujeme o tom, zrovna to řešíme.

FANS:
Ktera kapela je letos nejdražši? teda mimo toho psiho plemena, chichi
IZZI: Neřešme peníze, headlineři festivalu jsou Edguy, Kreator, Rage a Bonfire.

FANS:
Nejprve bych Tě chtěla moc pozdravit a zeptat, jestli chtějí slečinky z Edguy taky 100 ručníků jako Madonna, nebo jsou to týpci, co si vystačej se dvouma? Je náročný na festu jim zajistit žrádlo a tak?
IZZI: Zdravím, zaplať pánbů, že na festivalu nemáme takové modely jako Madona :-) požadavky některých kapel jsou náročné, ale dá se to zvládnout.

FANS: Jaký požadavky maj Kreator? dik :)
IZZI:  Všechny kapely, které doposud na festivalu hrály, tak jejich požadavky byly naprosto v mezích normy a nic se nevymykalo běžným požadavkům. Kapely mají v podmínkách často vegetariánskou stravu, zeleninu, ovoce. Jinak běžně obložené mísy, teplé večeře, piva, hodně vody a alkohol různých značek.

FANS: Ještě bych se chtěl zeptat, jestli se někde nebude promítat MS ve fotbale. Jsi přeci také fanda, tak by se to zajistit snad dalo.
IZZI: Pokud to bude aktuální a bude to v naší moci, pokusíme se zajistit projekci. Ale nemůžu to slíbit.

FANS:
Letos se povedlo poskládat perfektni skupiny dik moc... ale jen se chci zeptat jestli letos zas vydrbete ze Seppukou jak loni, kdy kapela která hrála před něma tak přetahla cca 15min,museli čekat až dohrajou..nikdo je nevyháněl a jak začali hrát, tak po pár songech ste je uz vyháněli z podia, aby nepřetahovali...přitom Seppuka a Root měli(podle meho)na bečku nejvic lidí, připadalo mi to dost nefér tak doufám, že je to letos nepotká znovu. Má tady dost velkou základnu, tak nevidim důvod je nějak brzo vyhanět z pódia.
IZZI: Díky moc, snažíme se časy striktně dodržovat, ale bohužel u toho jsem nebyl, takže nemůžu odpovědět. Pokud k tomu došlo, nemělo by se to opakovat.

FANS: Já bych se Tě Izzi ještě chtěla zeptat, zda by nemohly být Toiky i na Béčku. Předloni byly, ale loni ne. Dost to tam chybělo. Kluci to maj v pohodě, stoupnou k plotu a je to, ale pro nás baby to tak snadné není :-(
IZZI: Dobrý dotaz, budeme se snažit to vyřešit. Toi toi letos určitě budou, důvod, proč to nešlo loni, byla podmáčená půda a auto s toikama se tam nedostalo.

FANS:
Nechystáš se letos na Sonicsphere na Metallicu, Slayer? My na to pečem, je to drahý jak prase a je to jen na jeden den. Sice je to příležitost vidět velkou čtyřku pohromadě, ale Třinec je Třinec - kalba 3 dny!
IZZI: V tom termínu hrajeme, takže to nedám. Ale o to víc si to užijeme v Třinci!

FANS:
Čau v ivancicih u brna ste byli skveli .... v dalsich vystupujcih kreator rage a stratovarius jak to teda se stratovarius je?
IZZI: Seznam kapel je kompletní, Stratovarius měl být původně, ale bohužel, mají národní svátek, nemohou přijet. Místo nich je Edguy.

IZZI: Moc děkujeme za dotazy a těšíme se, až to spolu v Třinci rozjedem! Izzi